Publicat 15 Ian 2020 | Reactualizat 21 Ian 2020 | Expiră 21 Ian 2020

Asistent Resurse Umane / Administrativ

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare finalizate. De preferinta, studii superioare cu specializare in domeniul resurselor umane;
- Cunostinte ale proceselor si procedurilor standard de resurse umane;
- Cel putin un an experienta in domeniul resurse umane/ administrativ/ secretariat;
- Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului (Windows, Microsoft Office;

Limbi straine:
- Cunostinte avansate de limba engleza;

Competente personale:
- Pesonalitate dinamica, ambitioasa, perseverenta;
- Capacitate ridicata de comunicare si initiativa;
- Persoana serioasa, responsabila si flexibila;

Descrierea jobului

- Gestionarea si organizarea procesului de realizare a interviurilor in cadrul companiei;
- Postarea anunturilor de recrutare pe site-urile de specialitate;
- Intocmirea, arhivarea si gestionarea dosarelor de personal ale angajatilor;
- Introducerea candidatilor contactati in baza de date a companiei;
- Intocmirea fiselor de evaluare anuala si periodica si gestionarea lor;
- Intocmirea si transmiterea diferitelor acte solicitate de catre angajati;
- Intocmirea proceselor verbale de predare/ primire pentru toate tipurile de echipamente din cadrul companiei;
- Gestionarea Fiselor PSI si SSM si mentinerea relatiei cu furnizorii de servicii de protectia muncii si situatii de urgenta;
- Realizarea de diferite sarcini necesare bunei desfasurari a activitatii departamentului resurse umane (arhivare documente, scanare), etc;
- Gestionarea apelurilor telefonice si a fluxurilor de documente din cadrul companiei;
- Organizarea si arhivarea documentelor;
- Organizarea diverselor evenimente;
- Redactarea diverselor documente si rapoarte;
- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat;
- Asigurarea unui flux informational eficient intre managerul companiei, departamentele din cadrul firmei si companiile partenere.

Beneficii:
1. Tichete de masa;
2. Bonus Pasti si Craciun;
3. Team building o data pe an plus una, doua socializari pe parcursul anului;
4. Program flexibil;
5. Decontarea abonamentelor RATUC;
6. Decontarea activitati sportive;
7. Asigurare medicala privata de sanatate.

BisSoft has been operating as an entity since 2005. The company focuses on delivering Microsoft .Net and Java enterprise applications. The company has been developing commercial-level service-oriented architecture modules and building upon these modules, while adding new offerings. Many of the core modules include business entity, rules engine, workflow engine, chat messenger, private mail, web scraping and acquisition, shopping cart, claims electronic processing, search engine, learning engine, forms configurator and rendering, simulator, and reporting modules.

BisSoft has focused primarily on insurance, health care, financial services and security services applications.

Expirat
Asistent Resurse Umane / Administrativ  -  BISSOFT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles