Publicat 30 Sep 2019 | Expiră 31 Oct 2019

Asistent relatii publice si comunicare

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

limba germana
limba suedeza
limba daneza
limba finlandeza
limba franceza
limba italiana
limba portugheza
limba olandeza
limba ceha
limba slovaca
limba lituaniana
limba letona
limba maghiara
Cerinte:
- Cunoasterea uneia dintre limbile de mai sus la nivel avansat ( scris, vorbit, citit )
- Cunostinte MS Office
- Cunostinte operare calculator

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Informează clienţii din baza de date alocată despre produsele existente pe site- Prelucreaza comenzile clienţilor (fax, email, telefon)

Noi iti oferim:

- Posibilitatea de a lucra intr-o companie de e-commerce, printre cele mai bune din Europa

- Sansa de a invata lucruri noi

- Programe specifice de formare

- Mediu de lucru provocator

- Echipa tanara

Locatii: Timisoara, Sibiu, Cluj, Resita, Agnita, Medias.

International Global Business Service Center with over 500 employees, ISO 9001:2008 certified, with offices in Romania (Timisoara, Resita, Sibiu, Cluj, Agnita, Medias), Ukraine (Lviv, Drogobych, Ivano-Frankivsk), Serbia (Novi Sad, Zrenjanin, Nis), Moldavia (Chisinau), Bosnia-Herzegovina (Doboj), Georgien (Kutaisi) and Belarus (Minsk).

Expirat
Asistent relatii publice si comunicare  -  S.C. Netex Romania S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles