de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Asistent Relatii cu Publicul si Comunicare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Abilitati excelente de comunicare, completate de capacitatea de adaptare a mesajului la variate categorii de clienti
Atitudine proactiva
Capacitate de a gasi solutii rapid si de invatare rapida
Capacitatea de a gestiona cu usurinta situatii conflictuale
Orientare catre client si catre solutii
Abilitati foarte bune de operare PC (MS Office, Internet Explorer), precum si capacitatea de a lucra cu mai multe programe simultan
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu

Descrierea jobului

Reprezinta interfata dintre client si companie;
Preluarea apelurilor clienţilor, furnizând informaţii sau asistenţă;
Oferirea informaţiilor corecte într-o manieră profesionistă;
Raspunde de corectitudinea informatiilor furnizate catre toate departamentele din firma;
Sa pregateasca rapoarte saptamanale de activitate referitoare la fiecare client in parte si sa progreseze in atingerea obiectivelor propuse;
Stabileste agenda de lucru pe fiecare client in parte;
Participa la toate intalnirile cu clientul;
Aduna toate datele necesare si intocmeste ofertele catre client;
Mentine relatii profesionale cu toti partenerii companiei;
Sa pastreze si sa intareasca imaginea firmei;
Asigura o buna comunicare cu toate departamentele firmei in vederea satisfacerii la nivel inalt a necesitatilor clientilor;
Promovarea imaginii companiei prin atitudine, cunoştinţe, orientare către client şi disponibilitate.

Ce îţi oferim ?
Carieră pe termen lung: posibilitatea de dezvoltare profesională şi promovare în cadrul firmei;
Oportunitatea de a face parte dintr- o echipa tanara si ambitioasa aflata intr- o continua expansiune;
Pachet salarial atractiv;
Telefon mobil, laptop ;
Training şi cursuri de specialitate gratuite.

Consideri că îndeplineşti aceste condiţii? Crezi că descrierea ţi se potriveşte? Atunci profită de şansa de a face parte şi a lucra alături de o echipă tânără, talentată şi profesionistă.
Noi te vrem în echipa noastră.

Expirat
Asistent Relatii cu Publicul si Comunicare  -  Aric Agentia Romana De Intermedieri Si Consultanta S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles