Publicat 14 Sep 2017 | Reactualizat 25 Sep 2017 | Expiră 14 Oct 2017

Asistent RELATII CU CLIENTII

1 post

Candidatul ideal

Angajam Asistent RELATII CU CLIENTII

Ultimii 3 ani au fost fantastici pentru compania noastra (ESOP a tranzactionat peste 103.000 mp de spatii de birouri si vrem ca in urmatorii 3 ani sa tranzactionam de cel putin doua ori mai mult. De aceea avem nevoie de forte noi si oameni talentati in echipa noastra de business development si relatii cu clientii.

Avem doua posturi disponibile la departamentul de business development sau la cel de relatii cu clientii.

Cum ar trebui sa fie persoanele pe care le cautam astfel incat sa fie atat ele, cat si noi multumiti de colaborare?

Pe scurt ar trebui sa aiba rabdarea, organizarea si perseverenta unui soricel de biblioteca, dar si inteligenta si forta unui tigru.

1. sa fie pozitive si zambitoare
2. sa fie energice
3. sa fie responsabile
4. sa le placa munca de detectiv si cea de hunter
5. sa le placa sa faca conexiuni intre lucuri si intre oameni
6. sa aiba rabdare pentru a merge pana la esenta lucrurilor
7. sa fie atente la detalii
8. sa fie organizate
9. sa fie harnice. Lenea nu are ce cauta la noi in firma. Ne plac oamenii care sunt dispusi sa dea 100% pentru firma.
10. sa fie dispuse sa invete. Daca nu invata, nu cresc, daca nu cresc, firma nu creste.
11. sa fie descurcarete si perseverente; cand au o sarcina de rezolvat, sa nu se opreasca pana nu gasesc solutia
12. sa stie sa vorbeasca frumos la telefon
13. sa stie f bine engleza scris si citit
14. sa aiba rabdare cu clientii mai dificili
15. sa aiba initiativa
16. sa fie creative
17. sa fie curajoase, nu tupeiste
18. sa le placa sa lucreze cu oamenii
19. sa le placa munca de birou
20. sa se imbrace frumos
21. facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa da
22. experienta in vanzari si in special cea in call center sau ca asistent de business development este un plus; totusi nu excludem o persoana talentata proaspat absolventa, masteranda sau chiar studenta.
23. Nu conteaza varsta, numai atitudinea.

Descrierea jobului

Care sunt responsabilitatile?
Pastrarea legaturii cu clientii din portofoliul firmei ESOP.

Actiuni concrete:
email sau telefon catre clienti sau proprietari.
actualizarea bazei de date.
realizarea de lista de prospecti
generarea de rezultate

Program de lucru: Luni - Vineri de la 9.00 la 18.00 cu o ora pauza de masa.
Ce oferim?
1. Salariu fix net prin cartea de munca de 1200 ron + 330 ron bonuri de masa pe luna
2. Bonusuri de performanta
3. Tranninguri interne si externe
4. Laptop sau PC
5. birou
6. bliblioteca cu multe carti
7. sef bun si intelegator
8. atmosfera de lucru placuta
9. posibilitatea de promovare in cadrul firmei
10. seriozitate

De cand avem nevoie?
Cat mai repede. Am dori chiar incepand cu 01 oct 2017 sau cel mai tarziu la 15 oct 2017.

ESOP Consulting, compania imobiliara aflata in topul primelor 5 firme specializata in piata de birouri din Bucuresti, cauta consultanti imobiliari dornici sa dezvolte o cariera intr-un domeniu dinamic unde satisfactiile profesionale se imbina cu cele materiale.
Cine este ESOP?
...este un jucator de ECHIPA. Cu oameni:
TINERI
...entuziasti, profesionisti, motivati . Ne conturam fiecare actiune intr-un mod cat mai creativ. Nu trasam limite in a gandi, nici in a implementa.
COMPETITIVI
Respectam piata, si actorii sai. Insa cel mai important competitor suntem noi insine. Dezvoltarea este o preocupare continua. In fiecare zi trebuie sa construim ceva nou, ceva mai bun.
INFORMATI
Traim in era informatiei. Dinamica sa contureaza lumea... in special lumea afacerilor. Observam continuu, interpretam si invatam. Urmarim atent piata si tendintele sale. Scopul nostru final este furnizarea catre partenerii nostri a celor mai eficiente solutii imobiliare.
FLEXIBILI
Suntem deschisi ideilor noi si metodelor neconventionale care contribuie la succesul serviciilor noastre. Si le cream! Cu o mobilitate mare in cadrul pietei si un dezvoltat simt practic, adaptam serviciile proprii intr-un mod cat mai adecvat cerintelor fiecarui client.

Mai multe informatii la adresa de web: www.esop.ro

Asistent RELATII CU CLIENTII  -  ESOP Consulting