de ani Fără Frică...

Publicat 19 Ian 2016 | Expiră 20 Feb 2016

Asistent Relatii Clienti

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Consideri că ai:
• Competenţe de comunicare
• Abilităţi tehnice: MS Office şi internet
• Entuziasm, concentrare pe rezultate;
• Capacitate de analiza si decizie;
• Rezistenta la stres, independenta si dinamism;
• Un management al timpului foarte bun
• Dinamism, motivaţie, conştiinciozitate şi perseverenţă
• Dorinţa constantă de autodezvoltare şi perfecţionare

Atunci noi credem că vei reuşi să devii un profesionist în domeniu!
Se ofera oportunitatea de învăţare asistată de experţi în domeniu în primele săptămâni de muncă, fiindcă ne dorim ca fiecare viitor angajat să devină specialist în echipă!

Oferta:
• Câştig peste media pieţei
• Telefon de companie
• Cărţi de vizita şi alte materiale de promovare
• Trainguri de formare
• Ieşiri lunare cu echipa (team building)
• Climat organizaţional dinamic

Descrierea jobului

Ne dorim o persoană care să desfăşoare urmatoarele activitati:
• Preluarea de apeluri telefonice si solicitarea informatiilor necesare de la clienti;
• Să pregătească şi să promoveze oferte companiei prin diverse canale de publicitate;
• Să primească şi să ofere asistenţă în servicii clienţilor;
• Să acorde asistenţă în procesul de negociere;
• Să menţină relaţia cu clienţii şi să dezvolte portofoliului de clienţi.

Expirat
Asistent Relatii Clienti  -  Aric Agentia Romana De Intermedieri Si Consultanta S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles