de ani Fără Frică...

Publicat 04 Feb 2019 | Reactualizat 06 Mar 2019 | Expiră 07 Mar 2019

ASISTENT RELATII CLIENTI- LIMBA ITALIANA

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Fie ca esti la inceput de drum, fie ca iti doresti o schimbare te asteptam sa faci parte dintr-o echipa de persoane amabile, ambitioase, comunicative.

Cautam candidati cu urmatorul profil:
- Limba italiana la nivel mediu sau avansat
- Bune capacitati de utilizare a PC-ului
- Atitudine orientata catre client
- Abilitati de comunicare si munca in echipa

Descrierea jobului

Postul presupune oferirea de suport informațional pentru clienții noștri prin intermediul a mai multor canale: telefonic, e-mail.

Noi iti oferim:
- pachet salarial ( salar fix + bonuri de masa + beneficii)
- asigurare privata de sănătate
- posibilitatea de a lucra full-time 8 ore, sau part-time 6 ore
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată
- training și formare profesională constantă
- mediu de lucru modern, plăcut, dinamic
- accesibilitate maximă la locul de muncă in zona centrala (zona Teatrul National)

FSP Global operează la Cluj-Napoca din anul 2009 ca externalizator de servicii în sectorul Business Process Outsourcing (BPO) și Call Center. Societatea a fost premiată de către Camera de Comerţ Cluj. FSP Global înseamnă “Full Service Provider''. Utilizăm cele mai avansate tehnologii și furnizăm clientelei noastre servicii personalizate de înaltă calitate.

► www.fspglobal.com

► tel: +40 364 88 56 77

Expirat
ASISTENT RELATII CLIENTI- LIMBA ITALIANA  -  FSP GLOBAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles