Publicat 30 Mai 2008 | Reactualizat 28 Iun 2008 | Expiră 30 Iun 2008

Asistent Regional Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
foarte buna capacitate de organizare
orientare catre rezultat
asumarea responsabilitatilor
capacitate de relationare interumana
rezistenta la lucru sub presiune
spirit de echipa
initiativa si proactivitate
posesor permis categoria B
cunostinte de operare pe calculator
minim 1 an experienta intr-o pozitie similara

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-Preia atributiile de Regional Manager in perioada de concedii a acestuia.
-Transmite orice modificare survenita in perioada desfasurarii proiectelor catre Regional Manager;
-Este responsabil cu centralizarea bugetelor pe care le primeste de la Regional Manager.
-Preda catre Team Leaderi toate tipizatele aferente proiectului
-Preia si verifica statele de plata intocmite de Team Leaderi, le centralizeaza si le preda catre Regional Manager in timp util.
-Centralizarea rapoartelor primite de la Team Leaderi si trimiterea acestora in dead lineul stabilit catre Project Assistant
-Transmite catre colaboratori salariul final in momentul in care intra in posesia bugetului aprobat
-Raspunde si se ocupa de centralizarea si predarea deconturilor in timp util catre Regional Manager.
-Stabileste ora si data castingurilor si a trainingurilor pentru fiecare proiect in parte, transmitand informatia catre Regional Manager Project Manager si Project Assistant
-Pregateste pentru training toate materialele necesare desfasuraii acestuia in conditii performante.
- Inainte de a incepe training-ul este responsabil de ridicarea din depozit a materialelor promotionale pentru a fi prezentat la training.

Misiune: Mercury360 exista pentru parteneriat cu fiecare client. Doar sprijinindu-ne unul pe celalalt ajungem fiecare la succes financiar, profesional si uman.
Utilizatorii serviciilor Mercury360 sunt companii mari din orice domeniu, cu nevoi/probleme complexe de marketing care stiu ce vor si cauta un partener autentic. Un astfel de partener inseamna incredere si castig reciproc, un consultant, cineva care devine o extensie a propriei competente de marketing.
Printre clientii Mercury Promotions se numara companii multinationale de prestigiu precum Ursus Breweries, Nestle, Coca-Cola, Western Union, Reinert, L\'Oreal, Vodafone.

Pagina web:
hr@mercury360.ro

Expirat
Asistent Regional Manager  -  Mercury360

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles