Publicat 11 Iul 2006 | Reactualizat 09 Aug 2006 | Expiră 11 Aug 2006

ASISTENT RECRUTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Absolvent(a) de studii superioare (preferabil Psihologie)
Experienta anterioara pe o pozitie similara de cel putin 1 an
Cunostinte avansate de limba engleza
Cunostinte medii de limba italiana
Cunostinte bune de operare PC
Abilitati de comunicare si de relationare inter-umana de nivel ridicat
Capacitate de organizare a activitatii
Experienta in administrarea de personal
Rezistenta la lucrul sub presiune
Spirit de initiativa

Descrierea jobului

Gestionarea bazei de date a angajatilor, in format electronic
Colectarea cererilor de recrutare venite din interior
Stabilirea profilului candidatului si formularea anuntului de recrutare pentru posturile vacante
Realizarea procesului de selectie initiala a candidatilor eligibili, aplicand procedurile existente
Participarea la campaniile de recrutare si selectie
Participarea la selectia finala impreună cu seful de departament
Organizarea activitatilor administrative referitoare la selectare si asigurarea inregistrarii tuturor informatiilor relevante legate de candidati in baza de date
Alte activitati legate de planificarea si organizarea departamentului resurse umane

Oferta (bonusuri, beneficii):

Mediu de lucru specific unei companii multinationale
Conditii de munca excelente, echipamente de ultima ora
Salariu competitiv
Bonusuri si premii in functie de rezultate
Oportunitati de dezvoltare a carierei

Contact Line (www.contactline.ro), una din cele mai moderne companii specializate în activităţi de call-center din România, cu o experienţă de peste 5 ani pe piaţa internaţională, oferă servicii personalizate clienţilor din diferite domenii de activitate: financiar-bancar, telecomunicaţii, IT, bunuri de consum, resellers etc.

Contact Line este o companie in continua dezvoltare, astfel incat, in anul 2005, a inregistrat o crestere de peste 300%. În prezent, numarul operatorilor depaseste 300 persoane, Contact Line avand o prezenţă naţională în trei sedii operative: Iaşi, Cluj, Oradea.

Contact Line oferă servicii profesionale pentru gestionarea şi consolidarea relaţiilor cu clienţii: telemarketing (campanii pentru atragerea, fidelizarea şi reactivarea clienţilor), cercetări de piaţă, sondaje electorale, stabilirea întâlnirilor de afaceri, gestionarea numerelor verzi, infoline pentru produse şi servicii, asistenţă tehnică de specialitate, asistenţă pre/post vânzare, back office, soluţii de call center la cheie.

Misiunea noastră este accea de a veni în sprijinul partenerilor noştri de afaceri din Europa, oferind soluţii IT complete şi personalizate, integrate cu servicii de call center.
Datorită activităţii sale în continuă creştere, Contact Line doreşte să-şi completeze echipa cu noi profesionişti pentru sediul din Iasi. Puteti aplica direct la adresa de email: mihaela.bejenaru@contactline.ro sau fax: 0232-206317. Informatii la tel: 0741-082242.

Expirat
ASISTENT RECRUTARE  -  SC Contact Line SRL