Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 20 Oct 2008

Asistent Recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare;
- Limba Franceza - nivel mediu;
- Limba Engleza - nivel avansat;
- Operare PC MS Office (Word, Excel, Power Point, Acces) - nivel avansat;
- Capacitate de organizare si prioritizare;
- Capacitate de comunicare, seriozitate si confidentialitate.

Descrierea jobului

- Gestionarea candidaturilor primite din exterior si din recomandarile interne;
- Contactarea candidatilor si convocarea acestora la interviu;
- Transmiterea raspunsurilor in urma interviurilor;
- Asigura comunicarea interna in cadrul Serviciului Recrutare;
- Intocmirea de rapoarte specifice pe recrutare.

Renault Technologie Roumanie este noul centru de de inginerie Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.

Expirat
Asistent Recrutare  -  RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE