Publicat 22 Aug 2008 | Expiră 10 Sep 2008

Asistent Recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare in curs sau finalizate in domeniul uman
- Bune cunostinte de operare PC
- Persoana cu experinta pe un post similar - constituie avantaj
- Motivatie pentru domeniul HR
- Persoana cu bune capacitati de comunicare, relationare
- Bune capacitati de analiza si sinteza

Descrierea jobului

• Centralizeaza si redistribuie CV-urile venite pe fax/media etc
• Realizeaza selectia primara a CV-urilor primite.
• Realizeaza programarile cu candidatii si cu cei care fac recrutarea/interviul final.

• Asigura testarea angajatilor
• Furnizeaza informatii privind administrarea testelor candidatilor
• Realizeaza lista scurta a candidatilor pentru interviurile finale.
• Trimite feedback persoanelor respinse si tine evidenta personoanelor selectate.
• Realizeaza raportarea lunara a activitatii
• Alte activitati cerute de catre superiorul direct

Oferim:

Salariu motivant, tichete de masa
Posibilitatea de fi implicat intr-un complex proiect de recrutare.

Contractul este pe perioada determinata

Descrierea companiei

POLYMONT – Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta industriala complet externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tehnologie.
Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr

Expirat
Asistent Recrutare  -  Polymont