Publicat 23 Jul 2007 | Reactualizat 20 Aug 2007 | Expiră 23 Aug 2007

Asistent Recrutare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent de studii superioare (de preferat profil stiinte sociale)
- Entuziasm si dorinta de a acumula experienta

Descrierea jobului

- Furnizeaza CV-uri pentru posturile disponibile
- Modifica in baza de date toate informatiile legate de statutul persoanelor care trec prin procesul de recrutare si selectie
- Elaboreaza modalitati de recrutare adecvate necesarului de personal: anunturi, targuri de joburi, afise magazin
- Participa la interviuri

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaise, compania numarandu-se printre deschizatorii pietei de retail din Romania. Cora ofera persoanelor ce doresc sa-si construiasca o cariera, un mediu de lucru profesionist si posibilitati de promovare.

Expirat
Asistent Recrutare  -  S.C. Romania Hypermarche S.A.