Publicat 22 Feb 2007 | Reactualizat 23 Feb 2007 | Expiră 25 Mar 2007

ASISTENT RECRUTARE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-experienta in domeniul resurselor umane minim 1 an
-cunoasterea limbii franceze
-persoana dinamica, cu abilitati de comunicare

Descrierea jobului

-publicare anunturi pe site-urile si publicatiile de specialitate
-selectare/imprimare CV-uri
-programarea candidatilor selectionati in urma analizarii CV-urilor la interviuri
-completarea, intretinerea si administrarea bazelor de date cu candidati

Cabinet international de consultanta, membru al grupului "LE COMITIUM INTERNATIONAL" din Luxemburg.

Serviciile noastre cuprind dar nu se limiteaza la:
- constituire societati comerciale
- asistenta la implantare: imobiliare, punerea in contact cu diversi furnizori, parteneri de afaceri
- traduceri autorizate
- recrutare de personal
- consultanta generala: domeniile juridic, contabilitate, financiar
- servicii de contabilitate si expertiza contabila prin intermediul cabinetului de contabilitate LE COMITIUM AUDIT

Expirat
ASISTENT RECRUTARE  -  LE COMITIUM ROMANIA S.R.L.