Asistent Radiologie Dentara

S.C. OLEA S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Certificarea pentru asistent de radiologie (diploma de asistent de radiologie) - obligatoriu;
Experiență de lucru cu clienți/pacienți reprezintă avantaj;
Experienta in domeniu constitutie un avantaj;
Aptitudini manageriale: previziune, luarea deciziilor, organizare;
Cunostinte de limba engleza, nivel mediu
Punctualitate, atitudine pozitiva si proactiva, orientare catre client (amabilitate si empatie);
Cunostinte minime operare PC;
Dorinta de invatare si perfectionare.

Descrierea jobului

Pregatirea pacientului si oferirea de instructiuni importante in realizarea corecta a imaginilor/radiografilor;
Realizarea radiografiilor, pozelor, CT-urilor, astfel incat sa completeze dosarul pacientului si activitatea medicala;
Trimiterea pe email si in softul dedicat, atat catre medici, cat si catre pacienti a imaginilor/radiografiilor;
Utilizarea unui sistem informatic de programare si evidenta a pacientilor.

Klunker activează in Romania de 3 ani și are in spate o experienta in domeniul stomatologiei si in medicina de peste 20 de ani. Scopul acestui proiect este de a oferi partenerilor si clientilor nostri o platforma de unde sa poata achizitiona produse de calitate.

www.klunker.ro

Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.