Publicat 14 Aug 2007 | Reactualizat 11 Sep 2007 | Expiră 14 Aug 2007

Asistent Property Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana dinamica, receptiva
Asigura legatura dintre locatarii condominiului si Administratie
Cunostinte Microsoft Office si Limba Engleza obligatoriu

Descrierea jobului

Viitorul angajat il va asista pe Administratorul condominiului, va lua legatura cu furnizorii, va redacta tot ceea ce tine de administratia condominiului
Va intra in contact direct cu locatarii si va raporta cererile acestora administratorului.
Posibilitate de a avansa
Salariu atractiv

Infiintata in anul 2005, compania SC BROOKLYN INVESTMENT SRL isi desfasoara activitatea in domeniul investitiilor si promovarii imobiliare.
In septembrie 2006 am initiat un proiect imobiliar in cartierul Tei, Emerald Residences, cu o suprafata construita de 65.000mp.
Pe punctul de a lansa alte doua noi proiecte avem nevoie de personal calificat si dornic sa promoveze alaturi de noi.

Expirat
Asistent Property Manager  -  BROOKLYN INVESTMENT SRL