Publicat 18 Mar 2008 | Expiră 18 Apr 2008

ASISTENT PROJECT MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-student sau persoana cu studiile superioare finalizate;
-experienta in efectuarea de sondaje de opinie (operator interviu) constituie un avantaj;
-aptitudini reale de team-leader;
-abilitati de comunicare,relationare prezente;
-disponibilitate de minin 4 ore/zi;
-cunostinte XL.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-supervizeaza si coordoneaza desfasurarea proiectelor;
-preia si executa sarcinile si responsabilitatile Project Manager-ului;
-respecta procedurile de lucru (rapoarte de activitate,pontaje,evidente de lucru)

Beneficii:
-plata in functie de performanta
-cursuri de initiere si pregatire corespunzatoare postului
- posibilitatea de promovare in cadrul companiei
- mediu de lucru profesional, o experienta interesanta de lucru cu oamenii;

Field Insights este o agentie de cercetare de piata, la nivel national lansata in anul 2002, specializata in servicii de field si procesare de date.
Field Insights este membra a ESOMAR, SORMA si MRS.

Expirat
ASISTENT PROJECT MANAGER  -  Field Insights

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles