Publicat 28 Sep 2007 | Reactualizat 28 Oct 2007 | Expiră 29 Oct 2007

Asistent Project Manager

CONFIDENTIAL
2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 1 an intr-un post similar;
- Limba engleza nivel avansat;
- Cunostinte pachet Office (Word, Excel, Power Point, Access) - nivel avansat
- Cunostinte avansate Internet Explorer, Outlook;
- Cunostintele de MS Project constituie un plus
- Dinamism, initiativa, reactivitate;
- Simt dezvoltat al organizarii si al respectarii termenelor limita;
- Abilitati dezvoltate de comunicare ;
- Orientare spre rezultat ;
- Abilitati de analiza si sinteza ;
- Atentie acordata detaliilor ;
- Puternice capacitati de lucru in echipa.

Descrierea jobului

- Mentine relatia cu reprezentantii companiilor client;
- Intocmeste si transmite rapoarte de activitate ;
- Actualizeaza periodic baza de date de furnizori, subcontractori, etc ;
- Acorda suport pentru intocmirea planning-ului saptamanal/lunar in functie de lucrarile noi si pentru cele aflate in derulare;
- Pastreaza evidenta stricta a stadiului in care se afla proiectele si se asigura de respectarea termenelor stabilite;
- Propune solutii de imbunatatire a activitatii;
- Traduce, adapteaza si transmite documentele interne.

Compania noastra, al carui profil de activitate este axat pe furnizarea de solutii complete, profesionale in domeniul instalatiilor de curenti slabi si curenti tari, a luat fiinta prin preluarea in etape a activitatilor unor companii care activeaza pe piata serviciilor de solutii integrate din anii 1990. Compania noastra doreste sa-si dezvolte renumele printre firmele de elita prin oferirea unei game extinse de produse si servicii de cea mai inalta calitate, bazate pe un know-how de peste 15 ani.
Prin strategiile de dezvoltare implementate, compania a reusit sa realizeze parteneriate cu companii cunoscute din domeniile : bancar, de invatamant, farmaceutic si de sanatate, firme de telecomunicatii, IT, lanturi hoteliere, in prezent, aflandu-se intr-o continua ascensiune.
Diviziile prin care compania noastra ofera servicii si solutii sunt : Link Unit – Voice Cabling Electrics (centrale si retele telefonice; cablare structurata; instalatii electrice), Think Unit – IT Solutions Equipments ( Calculatoare, subansamble, echipamente periferice; servere; soft; internet), Good Unit – Security Comfort Systems ( interfoane, video-interfoane; sisteme de avertizare efractie si incendiu; retele de supraveghere si control acces; actionari porti si usi garaje), Joy Unit – AudioVideo Electronics (Panasonic, Sony, Philips, echipamente sonorizare), Mood Unit – Furniture Ambient Design (mobilier, ; echipamente de climatizare si ventilatie ; amenajari interioare ; instalatii sanitare), Cercetare-dezvoltare si Resurse umane

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

Asistent Project Manager  -  CONFIDENTIAL