Asistent Project Manager

kalimera.ro - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam coleg pentru postul de Asistent Project Manager.

Ar fi ideal sa cunosti limba engleza (nivel mediu), sa ai abilitati de management, organizare, bugetare, negociere si persuasiune, si sa excelezi in comunicare si relationare.

Descrierea jobului

Ai avea un program de lucru de 8 ore (+1 pauza de masa).

Ai lucra de la sediul din Bucuresti impreuna cu o echipa de colegi dezinvolti, intr-un mediu placut, pozitiv, relaxant, cu posibilitatea de a lucra si de acasa.

Remuneratia este pe masura eforturilor depuse si a rezultatelor atinse.

Vei primi un telefon mobil si un laptop, un mouse, un birou si un scaun.. si cafea gratis :)

Nu este nevoie de experienta anterioara in domeniu intrucat vei beneficia de indrumarea colegilor.

Responsabilitatile tale ar fi urmatoarele: coordonarea proiectelor, relationarea cu clienti si colaboratori, analiza proiectelor, bugetare si ofertare.

Descrierea companiei

Despre noi, poti sa citesti pe www.kalimera.ro
Publicat 5 mai 2022 Reactualizat 19 mai 2022 Expiră 4 iun. 2022