Publicat 24 Oct 2007 | Reactualizat 22 Nov 2007 | Expiră 24 Nov 2007

ASISTENT PROIECTE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare (de preferat management)
- minim 1 an experienta in management
- operare PC (office, prezinta avantaj MS Project)
- capacitate de organizare
- capacitate de sinteza

Descrierea jobului

- gestionarea documentatiei pentru proiecte
- organizarea intalnirilor de lucru si raportare
- intocmirea minutelor de sedinta
- actualizarea periodica a proiectelor in functie de stadiu
- arhivarea documentelor

Infiintata in 1996, Valrom Industrie este in prezent lider in Romania in productia de teava si fitinguri de material plastic pentru alimentare cu apa, cu gaz, pentru canalizare, instalatii sanitare si de incalzire.
Pentru antreprenorii si comerciantii din Romania sau din afara tarii, Valrom Industrie este un important furnizor de solutii si sisteme de realizare si functionare a diverselor instalatii, remarcandu-se prin calitatea si varietatea produselor.

Expirat
ASISTENT PROIECTE  -  VALROM INDUSTRIE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles