ASISTENT PRODUCTIE

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 2500 - 3000 RON
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

EXPERIENTA IN PRODUCTIE: MINIM 1 AN , CAPACITATE FOARTE BUNA DE ORGANIZARE, SPIRIT DE ECHIPA, SERIOZITATE, CUNOSTINTE SOLIDE IN DOMENIUL TEHNIC

CUNOSTINTE OPERARE MS OFFICE

LIMBA STRAINA: ENGLEZA MEDIU

Descrierea jobului

OPEREAZA SI VERIFICA DATELE RAPOARTELOR DE PRODUCTIE PENTRU ASIGURAREA CORELARII DINTRE LIVRARE SI PRODUCTIA REALIZATA

MONITORIZEAZA CONSUMUL SPECIFIC DE MATERII PRIME SI MATERIALE

OPTIMIZAREA STOCURILOR DE MATERII PRIME SI MATERIALE AUXILIARE

APROVIZIONEAZA PIESE DE SCHIMB PENTRU UTILAJE INDUSTRIALE SI URMARESTE IMPLEMENTAREA SOLUTIILOR TEHNICE CARE AU CA SCOP IMBUNATATIREA CALITATII PRODUSULUI FINIT

ERD PLASTIC PRODUCTION SRL este unul dintre cel mai importanti producatori de mase plastice de pe piata interna.cu sediul in Oras Pantelimon, Judet Ilfov.
Publicat 26 nov. 2021 Reactualizat 24 dec. 2021 Expiră 26 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos