Publicat 10 Ian 2019 | Expiră 10 Feb 2019

Asistent personal / Asistent Manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Asistent personal pentru un manager de proiect.

  • Aspect placut / tinute business
  • Inteligent/a si cu simtul umorului
  • Permisul cat. B prezinta un avantaj
  • Domiciliul in proximitatea biroului nostru (zona Bucurestii Noi/Chitila) sau Sectorul 1 prezinta un avantaj

Persoana tanara, plina de energie, cu dorinta de afirmare si dorinta de crestere pe plan profesional.
Cautam o persoana care sa invete cu usurinta sau sa fie autodidacta, care sa invete si sa se adapteze tuturor provocarilor. Aceasta va lucra intr-un mediu de lucru placut, cu oameni tineri si amuzanti.

Descrierea jobului

In prezent, managerul coordoneaza proiecte europene cu finantare totala de peste 1,4 mil euro. Parteneriatul din care face parte compania, implementeaza momentan proiecte in valoare totala de peste 40 mil euro. Alte proiecte sunt in curs de aprobare. Salariul este unul entry-level (2000-2500 lei) insa in primii doi ani poate creste pana la 5-7.000 lei lunar (net). Exista posibilitati de avansare pe posturi de expert, remunerate cu pana la 12.000 lei net lunar. Important este sa vreti sa munciti si sa invatati!

Responsabilitati:

Ajuta si sustine managerul de proiect in toate activitatile.
ARE DISPONIBILITATE PENTRU DEPLASARI IN REGIUNEA DE IMPLEMENTARE! (Buzau/Prahova/Constanta). Deplasari de scurta durata. 1-2 zile. Exista posibilitatea deplasarilor de mai multe zile consecutive cu cazare in localitatea in care se face deplasarea!

BENEFICII:
Telefon + abonament, laptop, decontare cazare, masa, etc

Descrierea companiei

Furnizor de servicii educationale, consiliere si mediere.
Activitate principala POCU, AFIR, GAL.

Expirat
Asistent personal / Asistent Manager  -  BADASS ADVERTISING

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles