Publicat 14 Nov 2007 | Reactualizat 13 Dec 2007 | Expiră 15 Dec 2007

Asistent pentru departamentul de vanzari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Recrutam pentru clientul nostru companie multinationala de top.

- experienta de minim 2 ani intr-un departament de vanzari
- cunostinte avansate de limba engleza
- studii superioare finalizate (preferabil in domeniul economic)
- excelente abilitati de operare PC
- persoana organizata, proactiva

Descrierea jobului

- se ocupa de relatia cu clientii (comenzi, livrari, baze de date)
- asigura asistenta in activitatea departamentului de vanzari (intocmire de rapoarte, inregistrari)
- pregateste participarea la licitatii
- traduceri, participarea la sedinte si intocmirea de minute ale sedintelor

Avand deschise peste 6.000 de birouri in 67 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectare, recrutare, plasare si gestiune de personal temporar sau permanent.

Expirat
Asistent pentru departamentul de vanzari  -  Adecco Resurse Umane