Publicat 12 Mai 2017 | Expiră 13 Iun 2017

Asistent operatiuni

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam ASISTENT OPERATIUNI - istet, proactiv, eficient si foarte organizat, cu gandire analitica, care sa ne ajute sa ramanem compania de training cu cei mai fericiti cursanti !

Descrierea jobului

Cerinte minime

  • Absolvent(a) studii superioare
  • 1-2 ani experienta in relatii cu publicul
  • Cunoasterea buna a limbii engleze
  • Cunostinte foarte bune de utilizare a calculatorului: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet
  • Studiile economice constituie un avantaj

Responsabilitati:
  • Pregatirea intregului necesar logistic aferent organizarii unui program de training
  • Gestionarea inscrierilor, pregatirea facturilor si contractelor cursantilor, urmarirea contractelor si situatiei plătilor
  • Contabilitate primara
  • Comunicarea constanta cu participantii cursului si profesorii/trainerii, pentru buna desfasurare a sesiunilor de curs
  • Mentinerea relatiei cu furnizorii
  • Suport in organizarea evenimentelor EXEC-EDU
  • Suport in activitatea de marketing (postari Social Media, actualizare website, etc)

Beneficii:
  • Salariu fix
  • Bonuri de masa, telefon mobil
  • Acces la dezvoltare continua in cadrul programelor EXEC-EDU
  • Un mediu de lucru vesel si relaxat!

EXEC-EDU este unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata programelor complexe de instruire manageriala si consultanta din Romania, fiind listata anual in clasamentele ZF si numita in 2012 compania de training a anului. Suntem parte a scolii de afaceri ASEBUSS si oferim cel mai diversificat portofoliu de cursuri de management si leadership, standard sau personalizate. Echipa noastra, formata din peste 35 de traineri si experti pasionati a contribuit la dezvoltarea manageriala a peste 10.000 de manageri si antreprenori. Valorile noastre sunt pasiunea, performanta, progresul si parteneriatul.

Expirat
Asistent operatiuni  -  EXEC-EDU Formare Continua Manageriala S.R.L.