Asistent Operatiuni Logistica

TOP VEST LOGISTIC - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte:

Disponibil imediat
Minim studii medii
Domiciliul stabil in Mun. Brasov
Experienta in munca minim 2 ani - entry level
Cunoștiințe de operare în Excel, Word , Outlook,

Aptitudini și abilități:

Capacitatea de a lucra îm condiții de sarcini multiple ce necesită prioritizare ;
Abilitatea de a lucra în echipă , orientare către rezultate.
Persoană dinamică, organizată și cu spirit de inițiativă , capabilă să coordoneze și să gestioneze mai multe lucruri în acelaș timp.
Abilități în planificarea activității;
Abilități de analiză și sinteză;
Abilități în aplicarea și respectarea regulilor;
Disponibil pentru program prelungit

Descrierea jobului

Descrierea postului :

Verificare, scanare , etichetare paleti marfa
Introducere, prelucrare si coordonare comenzi online ;
Pregatirea documentației și etichetare
Capacitate de gestionare corectă a timpul de realizare a unei sarcini
Realizarea sarcinilor și obiectivelor, conform reglementărilor legale și interne .
Se subordoneaza direct managerului de operatiuni

Beneficii:

-program un singur schimb de luni pana vineri 7:30-18.00
-bonusuri, tichete de masa

SC Top Vest Logistic SRL este o societate cu capital privat integral românesc. Este membru fondator al reţelei Pall-Ex Romania care şi-a demarat activitatea din luna decembrie 2011. Pall-Ex este o reţea de distribuţie marfuri paletizate care asigură pentru clienţi preluarea, livrarea şi returul documentelor, respectânt termenele de livrare ( 24h / 48h ) în condiţii de calitate a serviciului şi de maximă siguranţă a marfii....

Publicat 31 ian. 2022 Expiră 2 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos