Publicat 28 Mar 2008 | Expiră 27 Apr 2008

ASISTENT OFFICE MANAGER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- obligatoriu: experienta intr-un post de assistant manager (nu secretar/a);
- de dorit: experienta intr-un post similar, in cadrul unui birou de arhitectura;
- limba engleza- avansat;
- persoana deschisa, cu bune abilitati de comunicare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- asigura relatia de comunicare dintre beneficiari si angajatii firmei (arhitecti);
- se ocupa de organizarea evenimentelor, intalnirilor etc.;
- tine legatura cu topometristii, geologii etc.
- coordoneaza implementarea ISO;
- coordoneaza activitatea/ sarcinile pe proiecte; etc.

Program: zilnic, L-V, de la 8:00 la 16:30.

Beneficii:
- salariu foarte atractiv;
- bonusuri;
- prime de Sarbatori, concediu etc.

Clientul DENSO-HR este un birou de arhitectura si urbanism cu un numar mare de angajati si clienti acoperind o paleta vasta de domenii si zone.

Expirat
ASISTENT OFFICE MANAGER  -  DENSO