Publicat 19 Mar 2008 | Reactualizat 17 Apr 2008 | Expiră 19 Apr 2008

Asistent (office) manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- studii superioare (finalizate sau in curs);
- cunostinte avansate de limba engleza (scris/citit/vorbit);
- cunostinte medii / avansate de limba germana sau italiana reprezinta un avantaj;
- bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- bune abilitati de utilizare a calculatorului (Excel, PowerPoint, Word);
- experienta pe un post similar reprezinta un avantaj;
- atitudine proactiva, orientare spre rezultat;
- persoana ordonata, organizata, punctuala si corecta.

Descrierea jobului

Responsabiliati:
- preluarea si distributia apelurilor telefonice si a mesajelor;
- receptia, redactarea, distributia si indosarierea corespondentei;
- scanarea documentelor, trimiterea si receptia fax-urilor;
- mentinerea unei bune comunicari cu toti clientii companiei;
- organizarea agendei de sedinte si vizite;
- convocarea si organizarea de evenimente / conferinte;
- elaborarea documentatiei necesare pentru prezentari;
- organizarea diverselor activitati administrative si de protocol.

Beneficii:
Oportunitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie europeana care ofera un mediu de lucru motivant si dinamic.

Suntem o companie europeana care ofera solutii pentru utilizarea eficienta a capitalului uman al clientilor sai.
Abordarea noastra este adaptata la specificul fiecarei companii.Furnizam servicii complete de resurse umane avand ca obiectiv gasirea solutiilor simple, eficiente si rapide.
In numele clientului nostru, o importanta companie care actioneaza in zona de retail, recrutam Asistent Office Manager.

Expirat
Asistent (office) manager  -  KEY FACTOR