Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Asistent nutritionist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

E posibil sa fii persoana pe care o cautam daca:

- detii o acreditare ca tehnician nutritionist SAU nutritionist sportiv
- esti la inceput de cariera si vrei sa profiti de toate oportunitatile de invatare care apar. Vom lucra indeaproape cu tine, in scopul de a te forma dupa principiile de nutritie pe care le utilizam
- crezi ca un plan de alimentatie bine facut bifeaza si principiile nutritionale corecte, placerea gustului, dar este si usor de urmat din punct de vedere logistic si resurse de timp alocate.

Descrierea jobului

  • Sustinerea evaluarilor initiale cu participantii din program;
  • Mentinerea legaturii cu participantii in program si rezolvarea solicitarilor si intrebarilor acestora;
  • Oferirea de consultanta in nutritie si motivarea participantilor;
  • elaborarea de materiale informative pentru clienti (articole, ghiduri de retete etc)
Activitatea se desfăşoară în Bucureşti, atat la sediul fiind localizat in zona Universitate, cat si remote.

REVVOLUTION este un program complet și complex de remodelare corporală creat de expertul în sport și nutriție Valentin Vasile pentru a te aduce în cea mai bună formă, în cel mai scurt timp posibil. Revvolution combina componentele de nutritie, antrenament, motivatie si educatie pentru atingerea obiectivelor de wellness ale fiecarui participant.

Expirat
Asistent nutritionist  -  VV WELLNESS S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles