Asistent medical

Diasan Medical S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Drept de libera practica;
  • Experienta in domeniul medical este un plus;
  • Absolvirea Scolii Sanitare reprezinta un mare avantaj;
  • Persoana responsabila, prompta in indeplinirea sarcinilor;
  • Orientata spre nevoile pacientului si receptiva la indicatiile medicilor;
  • Persoana doritoare de job stabil pe o perioada lunga de timp;
  • Prezenta placuta, deschisa;
  • Persoana organizata si capabila de munca in echipa;
  • Abilitati bune de comunicare.

Descrierea jobului

  • Veti avea posibilitatea sa lucrati alaturi de o echipa de medici extrem de profesionisti, intr-o clinica de chirurgie plastica de top din Capitala.

Responsabilitati
  • Pregatirea cabinetului pentru medici, a instrumentarului si consumabilelor necesare diferitelor proceduri;
  • Pregatirea pacientilor pentru diferite tratamente (aplicarea de crema anestezica, dezinfectarea tegumentului, recoltarea de sange, etc);
  • Asistarea medicilor la consultatii si la diferite tratamente (injectari cu toxina botulinica si acid hialuronic, mezoterapii, PRP, excizia leziunilor cutanate, proceduri laser);
  • Asigurarea ordinii si curateniei dupa fiecare procedura.

Beneficii
  • Salariul este unul motivant;
  • Mediul de lucru placut.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?

Clinica Project Beauty by Dr. Ruxandra Sinescu

Suntem chirurgi cu peste 20 ani de experienta, specializari multiple in spitale internationale de renume si in acelasi timp pasionati de frumos. Ne place sa il descoperim, sa il rafinam, sa il privim. Credem in armonie, in eleganta si in echilibru. Iubim lucrul cu bisturiul, dar medicina estetica a ultimului deceniu a adus o evolutie spectaculoasa a unei intregi game de terapii. Astfel, in clinica noastra oferim toata paleta de tratamente chirurgicale si nechirurgicale, despre care credem cu adevarat ca pot ajuta pe orice sa se simta confortabil in pielea lui.
Publicat 6 Iun. 2022 Reactualizat 4 Iul. 2022 Expiră 6 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.