Asistent Medical

Skinexpert S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam Asistent Medical!
  • studii de specialitate, asistent medical generalist;
  • AVIZ DE LIBERA PRACTICA si ASIGURARE MALPRAXIS VALABILA, obligatoriu;
  • excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • persoana empatica, dinamica, activa;
  • capacitate de planificare si organizare.

Descrierea jobului

  • pregatirea cabinetelor medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei/ interventiei medicale;
  • pregatirea instrumentarului, a aparaturii necesare si asistarea medicului pe parcursul interventiilor;
  • efectuarea de proceduri medicale si tratamente la recomandarea medicului;
  • recoltarea de probe pentru diverse analize medicale;
  • participarea la educatia medicala a pacientului;
  • raspunde de desfasurarea activitatii medicale conform competentelor detinute si a codului de deontologie profesionala;
  • planificarea zilnica a activitatii proprii, in conformitate cu obiectivele si termenele trasate de catre superiorul direct;
  • asigurarea calitatii operatiunilor de asistenta medicala si relationare cu pacientii prin implementarea, monitorizarea si adaptarea permanenta a fluxurilor de lucru si a indicatorilor de calitate si siguranta a pacientului.

Beneficii oferite:
  • conditii de lucru la standarde occidentale, intr-o echipa profesionista, cu tehnologie de lucru performanta;
  • norma intreaga, perioada nedeterminata;
  • dezvoltare profesionala continua, prin accesul la programe training de specialitate;
  • pachet salarial atractiv;
  • loc de munca stabil, mediu de lucru confortabil si stimulativ.

Clinica medicala cu istoric în activitatea medicala din București, situată în zona centrală a capitalei (zona de Nord, sector 1). La noi, tehnologia întâlnește profesionalismul și performanta. Credem în munca făcută cu responsabilitate și empatie fata de pacienții noștri și ne dorim colegi cu aceleași valori.

Așteptăm cu drag sa ne cunoaștem!
Publicat 18 nov. 2021 Reactualizat 26 nov. 2021 Expiră 18 dec. 2021