Publicat 22 Iun 2019 | Expiră 11 Iul 2019

Asistent medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• Experienta nu este obligatorie, asiguram TRAINING de Specialitate;
• Studii / cursuri de lunga durata in domeniu;
• Capacitate de relationare, comunicare, analiza si sintetizare informatii;
• Persoana cu aspect ingrijit, amabila, politicoasa si cu simtul raspunderii;

Descrierea jobului

Descriere Job:
• Primeste cu amabilitate clientela programata a clinicii;
• Efectueaza procedurile recomandate pentru fiecare client in parte;
• Asigura efectuarea procedurilor medicale in conditii de igiena si siguranta;
• Respecta procedurile si protocoalele de tratament.

Experienta si educatie:
• Candidatul ideal poate fi absolvent de scoala medicala, cursuri de lunga durata de specialitate, asistent medical;
• Experienta practica minima;
• Capacitate de analiza;
• Persoana comunicativa, placuta, deschisa si orientata catre client;
• Abilitati interpersonale si de a relationa usor cu clientii clinicii.

Companie nationala care are ca domeniu de activitatea infrumusetarea faciala si corporala.

Expirat
Asistent medical  -  SLIMLINE CONCEPT SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles