Publicat 08 Mar 2019 | Reactualizat 05 Apr 2019 | Expiră 07 Apr 2019

Asistent medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Isi doreste sa performeze, sa lucreze eficient si cu seriozitate, are abilitati de comunicare si se adapteaza repede la cerinte.

Descrierea jobului

Programarea pacientiilor intr-un sistem informatic
Preluarea pacientilor programati
Introducerea biletelor de trimitere in platforma informatica SIUI
Sterilizarea si gestionarea materialelor sanitare
Participarea alaturi de medici in activitati desfasurate in sala de tratament/bloc operator
Cunostinte utilizare PC
Beneficii
Program de lucru felxibil, in ture (de la 8-16 sau 12-20 de luni pana vineri cu 1-2 sambete de la 9-15/luna cu ziua de luni libera), Pauza de masa
Contract individual de munca, Salariu motivant, Bonuri de masa, Decontarea mijloacelor de transport in comun, zile libere de sarbatorile legale, concediu in lunile de vara
Reduceri pentru angajati, membri ai familiei in cadrul clinicii
Mediu de lucru cald si prietenos

Companie serioasa, cu standarde inalte de performanta ce realizeaza servicii oftalmologice medicale si chirurgicale de calitate. Optica Medicala se afla in incinta Clinicii moderne de Oftalmologie care este intinsa pe doua nivele, in zona Piata Domenii. Accesul stradal este larg, vizibilitatea este foarte buna iar numarul de pacienti/vizitatori este generos.

Expirat
Asistent medical  -  OCULARCARE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles