check_circle

Job verificat

|Publicat 05 Mar 2019 | Reactualizat 06 Mar 2019 | Expiră 05 Apr 2019

Asistent medical

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Clinica oftalmologica Galati - angajam asistent/a medical full time / part time .
Candidatul ideal :
-scoala postliceala acreditata
-certificat de libera practica la zi
-cu experienat chirurgicala si cunostinte PC ( se lucreaza si in program cu CAS )
-caracterizare de la vechiul loc de munca

Descrierea jobului

Program flexibil , salariu motivant . Colectiv tanar , dinamic si prietenos .
Persoana trebuie sa aiba minime cunostinte de sterilizare , tratamente injectabile , sa fi lucrat macar 1 an intr un serviciu chirurgical (general sau stomatologic) , sa empatizeze cu pacientii , sa poata lucra in program SIUI .
Daca nu pot fi indeplinite aceste cerinte , suntem deschisi la a forma candidatul .
Telefon de contact : 0730004071

Ne dorim ca pacientii nostri sa traiasca experiente placute in cadrul clinicii noastre, sa se simta altfel decat in alte locuri.

Facem totul ca pacientii nostri sa se simta in siguranta si sa aiba incredere in solutiile propuse pentru o vedere mai buna.

Garantam viabilitatea solutiilor prin cei peste 20 ani de experienta, competenta, pasiune si miile de pacienti multumiti.

Am ales sa investim in cele mai noi si performate echipamente si tehnologii, suntem atenti la calitatea actului medical si la ambientul din cadrul clinicii noastre pentru ca ne dorim sa aducem lumina in ochii pacientilor nostri.

Expirat
Asistent medical  -  MATEI 2002 SRL