Publicat 26 Feb 2019 | Reactualizat 18 Mar 2019 | Expiră 29 Mar 2019

Asistent medical

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Lipsa experientei constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • pregatirea cabinetului pentru interventia stomatologica;
  • asistarea medicului in timpul interventiei (lucru la patru maini);
  • curatarea si dezinfectarea cabinetului dupa interventie;
  • spalare, uscare, ambalare, sterilizare instrumentar stomatologic;
  • responsabilitati de back-office (gestiune, planificare).
Beneficii:
  • Mediu de lucru placut;
  • Program flexibil;
  • Posibilitati de dezvoltare profesionala si personala.

Descrierea companiei

Cabinet stomatologic angajeaza asistent medical part-time.

Expirat
Asistent medical  -  CMD Dr. Adiaconitei Ana

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles