Publicat 11 Feb 2019 | Expiră 14 Mar 2019

ASISTENT MEDICAL

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii de specialitate: absolvent al Scolii;
Sanitare Postliceale de Asistenti Medicali;
Nu cerem experienţă, ci doar pricepere şi dorinţă de a munci
- Receptivitate, amabilitate, calm, seriozitate, corectitudine;
- Bune abilitati de comunicare, organizare, spirit de observatie, atentie la detalii si flexibilitate,
atitudine pozitiva, prezenta si tinuta agreabila;
- Spirit de echipa, punctualitate, corectitudine si rigurozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Descrierea jobului

- Program de lucrul, de 8 ore/zi
- Pachet salarial motivant;
- Tichete de masa, prime;
-Mediu placut, curat si primitor.
- Echipament ultramodern;
- Echipa eficienta si experimentata formata din medici specialisti.

SC Medical Tours Company este o clinica romana- franceza de turism dentar.
Clinica este dotata cu aparatura moderna atat pentru copii cat si pentru adulti.Serviciile noastre sunt de estetica dentara, implantologie, protetica, endodontie.
Laborator propriu de tehnica dentara.

Expirat
ASISTENT MEDICAL  -  SC MEDICAL TOURS COMPANY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles