Publicat 10 Mai 2019 | Reactualizat 07 Iun 2019 | Expiră 10 Iun 2019

Asistent Medical/Tehnician

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul pe care il dorim alaturi de noi ar trebui:

Sa lucreze in echipa, sa se adapteze usor si sa se implice in atingerea obiectivelor echipei
Sa fie dornic sa invete lucruri noi
Sa fie empatic, organizat, responsabil si comunicativ
Sa accepte feed-back-ul constructiv
Sa dea dovada de profesionalism

Cerinte:

Studii medii
Scoala postliceala sanitara de asistente medicale, an terminal sau debutant
Cunostinte de limba engleza la nivel conversational
Cunostinte de baza in utilizarea calculatorului (Microsoft Office)

Descrierea jobului

- asigura curatarea instrumentarului, meselor de lucru si a laboratorului;
- identifica in cadrul departamentului necesitatea achizionarii de produse/servicii necesare desfasurarii activitatii si informeaza Managerul de proces si/sau responsabilii departament;
- asigura conditiile de mediu optime stabilite in laborator si salile de asteptare subiecti;
- respecta instructiunile de utilizare ale echipamentelor si informeaza responsabilul de echipament/dispozitiv de functionarea incorecta a echipamentului;
- indeplineste responsabilitatile trasate de catre Investigator din cadrul protocolului de studiu;
- realizeaza etapa tehnica a studiului conform protocolului
- emite bun de plata studii pentru subiecti catre departamentul Financiar – contabilitate - logistic la cererea Managerului de proces;
- transmite probe catre laboratorul de microbiologie dupa caz;
- arhiveaza documentele de studiu la cererea Managerului de proces;
- realizeaza autocontrolul datelor si corectiile erorilor semnalate conform procedurilor in vigoare la cererea Managerului de proces;
- scaneaza si depoziteaza documentele sursa pe format hartie la cererea Managerului de proces;
- elaboreaza documente de studiu la cererea Managerului de proces;
- chestioneaza subiectul si completeaza documentele de studiu aferente despre evenimente adverse fara sa influenteze raspunsul acestuia si il examineaza clinic la cererea Investigatorului;

Beneficii: Tichete de masa, abonament medical, decontare transport (STB/Metrorex/combustibil)

Eurofins Evic Product Testing Romania SRL este cel mai mare centru privat de cercetare, experimentare și evaluare pentru produse cosmetice, biocide, dispozitive medicale și nu numai din România.
Înființată în anul 2004, compania a oferit încă de la început servicii de cea mai bună calitate, de evaluare a produselor cosmetice din punct de vedere al siguranței și eficacității. De la an la an, gama noastră de servicii s-a diversificat acoperind atât tendințele pieței cât și solicitările specifice ale fiecărui client.

Expirat
Asistent Medical/Tehnician  -  EUROFINS EVIC PRODUCT TESTING ROMANIA S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles