Asistent medical stomatologie

Ortodent Estetic 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- cu scoală de asistent medical absolvită
- corectă, empaticâ, punctuală, cu spirit de echipă, organizată, dornică să învețe, proactivă
- cu atitudine și comportament pozitiv, cu ajutorul cărora să relaționeze într-un mod constructiv și non-conflictual cu pacienții, angajații și colaboratorii
- abilități de operare calculator (Word, Excel, mail, internet)-minim noțiuni de bază

Descrierea jobului

Atribuții:
-pregătirea cabinetelor și asistarea medicilor la manoperele stomatologice;
-pregătirea și sterilizarea corectă a instrumentarului și a echipamentelor;
-realizarea stocului de materiale și a necesarelor;
-asigurarea fluxului de lucrări ortodontice și o eficientă și bună relaționare cu laboratorul de tehnică dentară;
-gestionearea colaborării cu pacienții
Oferim:
-pregătirea necesară ocupării postului de asistent medical
-salar motivant
-program avantajos
-integrarea intr-o echipă tânără și pasionată
-atmosfera placută de lucru
-profesionalism

Descrierea companiei

Valorile care reprezintă echipa OrtoEstetic:

Responsabilitate: Ne asumăm responsabilitatea conștient, pentru soluțiile medicale.
Perfectionare si dezvoltare: Menținem un nivel înalt de specializare. Învățăm permanent, ne perfecționăm și implementăm cele mai performante proceduri și tratamente ortodontice.
Respect: față de colegi și față de pacienți
Orientare câtre pacient:Analizăm atent nevoile pacineților

Te așteptăm în echipa noastră!
www.ortoestetic.ro

Publicat 19 Ian. 2023 Reactualizat 27 Ian. 2023 Expiră 19 Febr. 2023