de ani Fără Frică...

Publicat 05 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 06 Dec 2019

Asistent medical stomatologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Te pasioneaza stomatologia?
Cautam un coleg sau o colega, care sa isi doreasca sa faca performanta in acest domeniu.

Iata cateva "defecte" profesionale pe care ar fi minunat sa le ai:

  • Rabdare, intelegere, echilibru, grija fata de pacient;
  • Atentie, spirit de observatie, viteza de reactie, memorie buna;
  • Entuziasm, perseverenta, motivatie;
  • Organizare, dinamism;
  • Placerea de a lucra in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale vor fi:

  • Asistarea medicului la efectuarea procedurilor clinice;
  • Pregatirea cabinetului si a materialelor necesare desfasurarii actului medical;
  • Sterilizarea instrumentarului;
  • Utilizarea si intretinerea corecta a aparaturii din cabinet;
Daca iti doresti sa te dezvolti pe termen lung alaturi de noi, aplica si hai sa ne cunoastem!

Es Dent este o clinica stomatologica de referinta in Brasov.

Dotata cu echipamente de ultima generatie, clinica ofera prin intermediul unei echipe de profesionisti tineri si entuziasti servicii stomatologice complete. De la endodontie, ortodontie, cosmetica dentara, chirurgie dentara, implanturi dentare, protetica, pana la stomatologie copii, facem totul pentru a va asigura un zambet sanatos si fericit!

Expirat
Asistent medical stomatologie  -  E.S. GARANTI DENTISTRY S.R.L

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles