de ani Fără Frică...

Publicat 12 Nov 2019 | Reactualizat 10 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Asistent medical stomatologie Bucuresti

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în Medicina umana

Candidatul ideal

Calitati principale:

  • Cunoasterea procedurilor si activitatilor specific cabinetului medical de stomatologie si sterilizare,
  • Cunoasterea materialelor si a instrumentarului specific domeniului,
  • Mentinerea comunicarii deschise medic-pacient-laborator,
  • Respectarea programului de lucru.
  • Cunostintele despre radiologie si limba engleza reprezinta un avantaj.
  • Clinica de stomatologie cauta asistent medical cu experienta de minimum 1 an in domeniul stomatologiei

Descrierea jobului

Vor fi chemati la interviu numai candidatii care indeplinesc criteriile.

Beneficii:

  • Zona Floreasca.
  • pentru program de 8 ore pe zi, in ture de luni pana vineri intre orele 9-20 si o sambata pe luna intre orele 10-14, prin rotatie.
  • Salariu incepand cu 2000 de lei net, in functie de pregatire si experienta.
  • Contract de munca.

Asistent medical stomatologie Bucuresti  -  Swiss Klinik

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles