Publicat 16 Nov 2020 | Reactualizat 23 Nov 2020 | Expiră 16 Dec 2020

Asistent Medical Sef - rezidenta seniori

1 post

Candidatul ideal

Cum ar fi sa accepti o noua provocare si sa coordonezi intreaga activitate a echipei de asistenti medicali, intr-unul din cele mai mari si mai moderne centre de ingrijire seniori, deschis anul acesta in judetul Cluj?

Daca esti curios despre ce vorbim, poti sa urmaresti acest filmulet de prezentare: https://www.youtube.com/watch?v=EL34HIdH-YQ

Ca profesionist, bazandu-te pe experienta acumulata, principalul tau rol este sa te asiguri de mersul bun al lucrurilor in rezidenta, sa oferi indrumare si sustinere prin metode optime de gestionare a oamenilor, a resurselor si a informatiilor procedurale. Vei avea si un salariu foarte motivant, intre 7000-8000 RON brut, aproximativ.

Descrierea jobului

Daca vrei sa contribui si sa te implici 100%, sa iei contact cu ce inseamna asigurarea de servicii premium la un alt nivel si sa te mandresti ca poti sa-ti lasi amprenta personala, acest proiect poate deveni unul de referinta pentru intreg parcursul tau profesional.

Ca sa intri in cursa pentru acest rol, ne asteptam sa ai:

  • Studii de specialitate finalizate, cu atestat de libera practica
  • Experienta de minim 3 ani in rol similar
  • Capacitate de analiza si luare a deciziilor
  • Abilitati administrative, organizationale, de coordonare si management
  • Atitudine corecta si deschidere catre angajati si clienti/pacienti
  • Atitudine pozitiva si concilianta in relatiile cu pacientii si colegii, cu focus pe rezultat si pe identificarea de solutii
  • Sustinere si implicare in atingerea obiectivelor de echipa
  • Abilitati excelente de comunicare si relationare, la diverse nivele de interactiune
  • Flexibilitate, initiativa si implicare
  • Cunoasterea limbii engleze, nivel avansat
Ai curajul necesar sa faci un pas in fata? Trimite-ne candidatura ta cat mai curand si te vom contacta ulterior.
  • Vor fi luati in considerare DOAR candidatii care indeplinesc cerintele de mai sus.
  • ​Interviurile vor avea loc la Rezidenta Caro by Assoc Senior, Gilau (judetul Cluj).

Descrierea companiei

Succesul tau este job-ul nostru!

Asistent Medical Sef - rezidenta seniori  -  Focus Care Norge AS

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles