Publicat 31 Oct 2017 | Reactualizat 20 Nov 2017 | Expiră 30 Nov 2017

ASISTENT MEDICAL RECOLTARE

6 posturi

Candidatul ideal

Candidatul /a la postul de ASISTENT MEDICAL RECOLTARE in cadrul laboratorului Synevo este o persoana entuziasta, motivata, cu abilitatea de a utiliza sistemele moderne de recoltare;
Personalitate pozitiva, calda, orientata catre pacient si nevoile acestuia;
Absolvent/a a Scolii Postliceale Sanitare cu Autorizatie de libera practica valabila;
Bun utilizator al computerului.

Descrierea jobului

Persoana angajata ca ASISTENT MEDICAL RECOLTARE in cadrul laboratorului Synevo gestioneaza activitatea de RECOLTARE a probelor biologice, informeaza pacientii nostri cu privire la protocolul de recoltare a probelor biologice, la programul de lucru si la termenele de eliberare a rezultatelor.

Synevo este liderul în diagnostic de laborator în România și oferă peste 2.000 de tipuri de analize uzuale și avansate, în toate domeniile de diagnostic clinic de laborator. Synevo România administrează o rețea națională de 16 laboratoare și 75 de centre de recoltare a probelor biologice și realizează peste 13 milioane de teste pe an.

Synevo România face parte din Medicover – unul dintre cei mai importanți furnizori internaționali de servicii medicale și de diagnostic, înființat în 1995 (www.medicover.com).

Pentru mai multe informații, vizitați www.synevo.ro

ASISTENT MEDICAL RECOLTARE  -  SC SYNEVO ROMANIA SRL