ASISTENT MEDICAL PENTRU RECEPTIE/ REGISTRATOR MEDICAL

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Spitalul de Recuperare Neuromotorie si Medicina Hiperbara angajeaza personal pentru postul de Asistent Medical Receptie/ Registrator medical.
Asteptam in colectivul nostru persoane entuziaste, dinamice, motivate, comunicative si orientate către client.

Cerinte:
- Experienta intr-un post similar de cel puțin 1 an;
- Cunoasterea programului informatic SIUI si modului de lucru al CAS reprezinta un avantaj;
- Abilități la nivel mediu – avansat de operare PC;
- Abilități foarte bune de organizare și prioritizare;
- Rigurozitate și atenție la detalii;
- Seriozitate, loialitate și confidențialitate;
- Cunoașterea, cel puțin la nivel mediu, a unei limbi de circulație internațională;
- Excelente abilități de comunicare (claritate și coerență în exprimare);
- Atenție distributivă;
- Echilibru emoțional, disciplină și deschidere în relația cu pacienții (răbdare, respect, prezență de spirit);
- Abilități de lucru în echipă.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Gestionează eficient circuitul pacienților în cadrul clinicii, triaj, internare, externare;
- Beneficiile se vor discuta in cadrul interviului.

Spitalul de Recuperare Neuromotorie si Medicina Hiperbara din Livezeni, Mures isi desfasoara activitatea dupa standarde europene, din punct de vedere al protocoalelor si echiparii medicale, cadru care permite echipei alcătuite din profesioniști reputați, cu un înalt nivel de pregatire, sa ofere solutii integrate de tratament, dar si un mediu ambiant placut, in care pacientii sa beneficieze de un act medical optim.

Va asteptam in echipa noastra!
Publicat 11 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 10 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos