Publicat 01 Apr 2021 | Expiră 02 Mai 2021

Asistent medical oftalmologie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam asistent medical cu minim 3 ani experienta
Cautam persoana dornica sa invete lucruri noi, cu atitudine pozitiva, respectuoasa fata de pacienti si fata de colegi.

Constituie avantaj:
- experienta anterioara in oftalmologie;
- cunostinte medii limba engleza;
- cunostinte operare PC.

Descrierea jobului

Atributii:
- efectuarea de investigatii oftalmologice
- participarea la consultatiile oftalmologice si administrare de medicatie specifica
- pregatirea cabinetului medical pentru consultatii
- efectuarea unor manevre medicale ca: masurare TA, injectii intramusculare, intravenoase, administrare perfuzii
- completarea fiselor medicale

Clario este o clinica privata specializata exclusiv in oftalmologie, investigatii si optica medicala. La Clario oferim servicii medicale premium, asigurate de o echipa de medici, asistenti si opticieni cu experienta si aflati intr-un proces de pregatire continua. Echipa Clario se bazeaza pe aparatura medicala de ultima generatie achizitionata in urma unor investitii majore.

Expirat
Asistent medical oftalmologie  -  Clario Lens S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles