Publicat 15 Mai 2019 | Reactualizat 14 Iun 2019 | Expiră 15 Iun 2019

Asistent Medical/Menajera-Infirmiera/Ingrijitor

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam persone responsabile, serioase, dornice sa lucreze intr-o echipa de profesionisti. Seriozitate, calm, responsabilitate, abilitate de a lucra in echipa si in conditii de stres, atentie distributiva, confidentialitate.

Descrierea jobului

La admiterea candidatului se va face prezentarea fisei de post.
Angajarea se face in conditiile legii, program in ture - flexibil.
Pentru persoanele din provincie se asigura cazare, masa.
Salariu atractiv, bonuri de masa, transport decontat.

One to One Nursing este un camin pentru persoane varstnice, creat dupa standarde din America, o casa de vacanta pentru parintii nostri. Se asigura asistenta medicala 24/7.

Expirat
Asistent Medical/Menajera-Infirmiera/Ingrijitor  -  S.C. BIO MEDICA INTERNATIONAL S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles