Asistent Medical m/f

Crisnoemia Dent S.R.L. 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să îndeplinească următoarele condiții:
- student/ă asistent medical generalist (minim an I) sau diplomă de absolvent asistenți
- capacitatea de a se integra lucrului în echipă
- excelente abilități de comunicare și relaționare
- seriozitate și profesionalism

Experiența nu este necesară, dar seriozitatea este obligatorie. Procedurile specifice medicinei dentare se vor învăța în cadrul clinicii noastre.

Descrierea jobului

Angajam Asistent/a Medicala Clinica Dentara pentru program de lucru full time.
Cautam o persoana pozitiva, dinamica, ordonata, punctuala, orientata catre gasirea de solutii si cu abilitati de lucru in echipa.

Experienta constituie avantaj.
Mediu de lucru prietenos

Cerinte si responsabilitati:
- sterilizarea si pregatirea instrumentarului
- pregatirea cabinetului pentru manopere
- mentinerea curateniei in cabinete inainte si dupa manopere
- verificarea permanenta a stocului si a necesarului de materiale utilizate

Datorita colectivului tanar de care beneficiem tehnicile stomatologice si materialele sunt mereu actualizate si de ultima generatie, iar sanatatea ta orala, atat cat si estetica acesteia, vor fi mereu cat mai aproape de perfectiune.Ne axam pe sanatatea orala a pacientului si ii ascultam totodata dorintele, astfel incat sa ramana cu lucrari cat mai calitative si durabile, dar si cu o experienta placuta in ceea ce priveste tehnica de lucru.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.