Publicat 13 Oct 2017 | Reactualizat 20 Oct 2017 | Expiră 12 Nov 2017

Asistent medical generalist

1 post

Criterii de selecție

  • Peste 1 an experiență în muncă

Candidatul ideal

- Experienta de asistent medical cel putin 1 an;
- Aviz de libera practica si asigurare de malpraxis la zi;
- Experienta de coordonare - constituie avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, rabdare, orientare catre oameni;
- Bune abilitati de organizare, planificare si coordonare;
- Atentie la detalii, abilitati de lucru in echipa;
- Cunostinte minime de operare PC (Word, Excel);
- Cunostintele minime (conversational) de limba engleza pot constitui un avantaj.

Descrierea jobului

- Pregateste cabinetele medicale cu tipizatele si consumabilele medicale necesare desfasurarii consultatiei/ interventiei medicale;
- Raspunde de desfasurarea activitatii medicale conform competentelor detinute si codului de deontologie profesionala;
- Planificarea zilnica a activitatii proprii, in conformitate cu obiectivele si termenele trasate de catre managerul direct;
- Asigurarea calitatii operatiunilor de asistenta medicala si relationare cu pacientii prin implementarea, monitorizarea si adaptarea permanenta a fluxurilor de lucru si a indicatorilor de calitate si siguranta a pacientului.

Beneficii:

- Training de specialitate;
- Pachet salarial atractiv;
- Conditii de lucru la standarde occidentale.

CLINICA DERMATOLOGIE MEDICALA SI ESTETICA de top, care detine cele mai performante tehnologii de diagnostic si tratament ale afectiunilor pielii, isi mareste echipa si cauta asistenti medicali generalisti interesati de lucrul intr-un mediu dinamic, tanar, la cele mai inalte standarde de calitate.

Asistent medical generalist  -  CMI DR SPANU