Asistent medical generalist

ASOCIATIA EURODEZVOLTARE - Centrul Delfinul 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Cerinte:
• Persoana empatica, dinamica, abilitati de comunicare, bun organizator.
• Seriozitate si responsabilitate, atitudine proactiva si pozitiva
• Promptitudine in realizarea sarcinilor, abilitati de munca in echipa
• Aviz de libera practica si asigurare malpraxis valabile
• Studii postliceale/universitare de asistent medical
• Experinta de lucru cu calculatorul

Experienta de lucru ca asistent medical, constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Programarea pacientilor si mentinerea comunicării cu acestia – front office
- Asistarea medicilor la consultatii
- Inregistrarea datelor medicale in soft
- Administrarea tratamentelor si instruirea pacientilor cu privire la acestea
- Monitorizarea pacientilor si comunicarea cu medicul de specialitate
- Mentine relatia cu medicii si asigura fluxul optim al serviciilor medicale
- Participa la organizarea si mentinerea circuitelor functionale (in functie de specific) pentru: personal, consumabile, vizitatori, etc, participa la organizarea activitatii din sectie / compartiment.

Centrul DELFINUL este un centru modern si inovator, avand o suprafața de 1070 mp si fiind structurat pe 3 niveluri, cu trei funcțiuni diferite:

Primul nivel - aqua, este ocupat de piscină, dotată cu un sistem modern de recirculare și filtrare a apei, conform normelor europene.

Nivelul median – therapy, este destinat terapiilor recuperatorii, sălilor de tratament, zonei de relaxare, cabinetelor de masaj.

Cel de-al treilea nivel – energy, este destinat mișcării. Centrul dispune de terenuri de sport în aer liber prevăzute cu nocturnă și loc de joacă pentru copii.

Centrul Multifuncțional Delfinul oferă o gamă diversificată de servicii de recuperare medicală și de menținere a sănătăţii, dar și programe acvatice personalizate şi facilități pentru sport. Echipa noastră, medici experți și terapeuți specializați, vor crea împreună cu dumneavoastră un program de servicii care să satisfacă cele mai înalte cerințe.

Servicii acvatice * Servicii medicale integrate

• Aquabebe, inot copii/adulti, Aquagym, Aquahealth

• Recuperare medicala, ortopedie, neurologie, reumatologie, radiologie, terapii robotizate

Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.