Publicat 14 Mar 2019 | Expir─â 14 Apr 2019

Asistent Medical generalist

1 post
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam un coleg / o colega calma, rabdatoare cu pacientii, energica, dispusa la munca de teren si deplasari zilnice, care stapaneste bine meseria si manevrele medicale, pentru a ocupa postul vacant de asistent medical - cu norma intreaga.

Ce dorim de la noul coleg / noua colega :

- Experienta minim 1 an in domeniul asistentei medicale
- Studii medii/superioare de specialitate/ cursuri formare profesionala
- Certificat de membru OAMMR valabil
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte PC, internet, pachet Microsoft Office
- autorizare PFA – reprezinta un avantaj (sau putem oferi consultanta in ceea ce priveste infiintarea acestuia)
- bune abilitati de organizare si comunicare interpersonala

Descrierea jobului

Principale sarcini si responsabilitati:

- deplasarea la domiciliul beneficiarului in vederea ingrijirii medicale
- aplicarea tehnicilor si procedurilor de ingrijire adecvate
- gestionarea documentatiei si a fiselor de ingrijire a pacientilor
- administrarea medicamentelor numai in conformitate cu prescriptiile medicale eliberate de medicii de familie sau cabinetele medicale de specialitate.
- respectarea normelor de igiena, pentru prevenirea si combaterea infectiilor
- raportarea serviciilor in platforma informatica

Ce oferim:

ÔÇő- pachet salarial motivant + bonusuri
- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- laptop de serviciu
- decontarea tuturor cheltuielilor
- instruire pe tot parcursul colaborarii
- materiale sanitare
- program flexibil
- mediu de lucru tanar cu colegi si sefi de treaba ­čśŐ

Descrierea companiei

Cine suntem?
INGRIJIRI LA DOMICILIU este o companie tân─âr─â, cu sediul în Bra╚Öov, al c─ârei obiect principal de activitate in reprezinta asisten╚Ťa medical─â la domiciliu. Îngrijim la domiciliu persoane vârstnice, greu deplasabile sau imobilizate si care ╚Öi-au pierdut independen╚Ťa atat in Brasov cat si in imprejurimi.

Expirat
Asistent Medical generalist  -  INGRIJIRI LA DOMICILIU

E timpul pentru un browser mai bun

De la 1 octombrie 2019, te inform─âm c─â site-ul eJobs.ro nu va mai putea fi accesat prin browser-ul Internet Explorer din cauza func╚Ťionalit─â╚Ťilor reduse ale acestuia. Acceseaz─â-ne cu ├«ncredere folosind unul dintre browserele mai moderne: Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari sau Edge.

Am ├«n╚Ťeles