Publicat 08 Feb 2019 | Reactualizat 08 Mar 2019 | Expiră 11 Mar 2019

Asistent Medical Generalist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Absolvent Scoala Postliceala sau Sanitar (studii finalizate)
  • Experienta minin 2 ani
  • Cautam persoana implicata, calma blanda care va interactiona cu copii.
  • Persoana deschisa si la alte sarcini administrative.
  • Limba engleza constitue un avantaj insa nu este obligatorie.

Descrierea jobului

  • Program lucru 08-16 Luni - Vineri.
  • Salarizarea va fi stabilita in urma interviului.

Daca iti place sa lucrezi cu copii si ai diploma de asistent medical generalist, te asteptam cu drag in echipa noastra!

Scoala Internationala Spectrum Cluj Napoca, infiintata in anul 2010, face parte din Grupul de Institutii de Invatamant Lumina. Grupul de Institutii de Invatamant Lumina a castigat un renume important intre scolile de stat si particulare din Bucuresti si Constanta, prin calitatea educatiei oferite. Elevii au participat la activitati extrascolare si concursuri unde au castigat in fiecare an premii importante. An de an numarul copiilor inscrisi a crescut, ajungand la peste 1000 la Scoala Spectrum Bucuresti si Scoala Spectrum Constanta.

Expirat
Asistent Medical Generalist  -  Scoala Internationala Spectrum

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles