de ani Fără Frică...

Publicat 11 Nov 2019 | Reactualizat 03 Dec 2019 | Expiră 12 Dec 2019

Asistent medical generalist Olanda

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Deține:

  • ​Cetățenia unui stat membru european sau permis de muncă valabil în Olanda;
  • Cunoștințe de bază de limba engleză sau germană; de preferat un nivel A2;
  • Diplomă de asistent medical generalist recunoscută internațional;
  • Disponibilitatea de a studia timp de 3 luni limba olandeză;
  • Dorința de a locui în Olanda pe o perioadă mai mare de un an.

Descrierea jobului

Ce oferim?

  • Un salariu inițial de la 1843 Euro la 2669 Euro brut pe lună, în funcție de cunoștințe și experiență;
  • Un contract de muncă pe o perioadă de minim 12 luni;
  • Veți avea ocazia să faceți parte din proiectele Uniunii Europene „Youth Portal” sau „Reactivate Job” și să vă bucurați de unele avantaje precum:
> Cursuri intensive gratuite de limba olandeză timp de 3 luni, în Javea, Spania
> Masă și cazare gratuite în Javea, Spania;
> Veți primi un bonus de 1050 Euro pentru a acoperi costurile de relocare în Olanda.

European Multi Talent Group Healthcare BV este o companie olandeză situată în zona orașului Amsterdam. Suntem o companie de recrutare internațională specializată în recrutarea de asistenți medicali europeni pentru Olanda.

Partenerii noștri, care sunt membri ai Sistemului Olandez de Sănătate, furnizează servicii medicale de asistență la domiciliu, în centrele de îngrijire, în instituțiile de psihiatrie și în spitale.

Ca și asistent medical în Olanda, veți avea oportunitatea de a crește din punct de vedere profesional în cadrul Sistemului Public de Sănătate Olandez.

Expirat

Asistent medical generalist Olanda  -  European Multi Talent Group

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles