Asistent Medical Generalist in Germania

Tipul job-ului
Departamente
Salariu 3000 - 3500 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Te căutam pe tine dacă ești un Asistent Medical Generalist pasionat de profesia sa, care își dorește mai multă stabilitate, un mediu profesionist și modern și o situație financiară mai bună.
Indiferent dacă ești la început de drum sau te mândrești cu ani de experiență, angajatorii noștri așteaptă cu nerăbdare să te cunoască.

Îți oferim oportunitatea de a lucra în Germania, una dintre cele mai dezvoltate țări din Europa, cu un sistem sanitar lăudat și căutat de oamenii din întreaga lume.

Descrierea jobului

Care sunt pașii pe care trebuie să îi urmezi?

✅ Faci cunoștință cu echipa mediClub
✅ Te învățăm limba germană până la nivelul B2 în mod GRATUIT
✅ Ne ocupăm de documentele pentru Recunoașterea Profesională
✅ Îți căutăm angajatorul ideal în Germania

Ce îți oferim?
  • Curs intensiv de limba germană online Gratuit
  • Te scăpăm de grija Birocrației - Ne ocupăm noi de actele necesare pentru Recunoașterea Profesională
  • Îți căutăm noi angajatorul potrivit nevoilor tale (Avem +300 parteneri pe întregul teritoriu al Germaniei)
  • Șansa de a începe o nouă viață într-o țară stabilă și dezvoltată
  • Contract legal de muncă, permanent în Germania
  • Consultant personal de-a lungul întregului proces de învățare, angajare și integrare
  • Salarii începând cu 3000 Euro + Sporuri(de noapte, de weekend, de sărbători)
  • Cazare gratuită în primele 3 luni
  • O unitate medicală în care munca ta este respectată și apreciată
  • Posibilitatea schimbării locului de munca, în cazul în care nu te adaptezi

Descrierea companiei

Website: https://medi.club/ro

mediClub oferă suport Asistenților Medicali Generaliști pentru angajarea în unități medicale proprii și în clinici și reședinte de seniori renumite din Germania.
În activitatea noastră de peste 6 ani, am reușit sa oferim oportunitatea unei vieți mai bune la peste 700 de AMG din România. Acordăm o atenție deosebită fiecărui candidat în parte și ne asigurăm că serviciile noastre aduc beneficii pe termen lung.

Vrei să fii tu următorul Asistent Medical de succes? Aplică chiar acum!

Publicat 14 iul. 2022 Reactualizat 4 aug. 2022 Expiră 13 aug. 2022