Publicat 25 Ian 2018 | Expiră 31 Ian 2018

ASISTENT MEDICAL GENERALIST CU EXP IN MEDICINA DE FAMILIE

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- CU EXPERINTA DE MINIM 1 AN IN MEDICINA DE FAMILIE.
- DOMICILIUL IN BUCURESTI.
- PROGRAM PART TIME SAU FULL TIME.
- CU AVIZ DE LIBERA PRACTICA PT BUCURESTI.
- CUNOSTINTE DE OPERARE CALCULATOR.

Descrierea jobului

PRIMIREA SI INREGISTRAREA PACINTILOR. ELIBERARE DOCUMENTE MEDICALE SUB SUPRAVEGHEREA MEDICULUI
TRANSMITEREA RETETELOR ELECTRONICE SI BT

Descrierea companiei

CABINET MEDICINA DE FAMILIE

Expirat
ASISTENT MEDICAL GENERALIST CU EXP IN MEDICINA DE FAMILIE  -  SC CABINET MEDICINA GENERALA PEDIATRIE MEDIC DE FAMILIE POPAZU SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles